Ke každému nákupu nad 1000,- dostanete dárek ZDARMA
Kód: 70 | Značka: Michal Fejfar

Dřevěné hodinky ANDY

2 695 Kč
Vyprodáno

Ručně vyrobené dřevěné hodinky v ČR

Dřevěné hodinky představují praktický, a přitom velmi stylový módní doplněk. Precizní ruční výroba i vysoká kvalita dřeva přispívají k výslednému designu, který je čistý, osobitý a přitom stále elegantní.  Důraz je také kladen na šetrnost k přírodě.

Můžeme doručit do:
7.2.2020
Kategorie: Dřevěné hodinky
Záruka: 2 roky
Tělo hodinek: Purpleheart
Ciferník: Teak
Materiál pásku: Kůže
Průměr ciferníku: 39 mm
Šířka pásku: 18 mm
Hmotnost: 40 g
Hodinový strojek: quartzový (miyota japan)

Dřevěné hodinky

Hodinky Michal Fejfar Wood-design představují stylový módní doplněk, který je i díky ručnímu zpracování jedinečný. Dřevěné hodinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva, do kterého je zasazený taktéž dřevěný ciferník. Elegantní náramek z pravé kůže pak umocňuje společenský charakter hodinek.

Dřevěné hodinky jsou i módním doplňkem, který perfektně doplní formální i volnočasový outfit. Můžete tak s nimi vyrazit do města, skvěle oživí firemní dress-code či s nimi upoutáte pozornost svých přátel na party. Tedy originální, jednoduché, a přitom stále mužné – přesně takové jsou hodinky Michal Fejfar Wood-design.

Věnování

Chcete věnovat něco, co je osobní a zároveň promyšlené? Pak Vám můžeme za pomoci gravírování splnit Vaše přání. Gravírování je technologie, které spočívá ve vypálení grafiky laserem na zadní stranu hodinek.

Stačí tak, když Váš tajný vzkaz, datum výroční svatby nebo jakýkoliv jiný text napíšete do poznámky při objednávce. Vámi vybrané hodinky se tak stanou jedinečným a originálním dárkem.

Zakoupit gravírování ZDE

Použité dřevo

Teak je tropický strom pocházející z jižní a jihovýchodní Asie a rozhodně to není žádný drobeček. Dosahuje výšky 30 až 40 metrů. Vyznačuje se vysokou tvrvanlivostí s menšími sklony k sesychání, má vysokou odolnost vůči nepříznivému počasí a svou hustotou dřeva je tvarově stálá. Tyto vlastnosti jsou zajištěny na základě vysokého obsahu přírodního oleje.Teakový olej je také to, čím se ono zvláštní dřevo ošetřuje.

Purpleheart je tvrdé, těžké tropické dřevo s velice specifickou hnědou až lososově červenou barvu která se na vzduchu zbarvuje do purpurové barvy. Dřevo je po vyleštění lesklé a na slunci při bližším pohledu hraje všemi barvami. Jedná se o nejvzácnější dřevinu s průměrným stářím až 600 let, což je hraniční životnost stromu. Samotný strom může být sražen pouze na základě speciálních povolení minimálně tří mezinárodních institucí na ochranu přírody. Jedná se o dřevinu s velikou historickou a investiční hodnotou.

Nákupem našich dřevěných hodinek získáte nejenom stylový módní doplněk, ale také přispějete k ochraně přírody. Za každé zakoupené hodinky zasadíme jeden strom.