Kód: 55

Dřevěné hodinky MERLIN

2 299 Kč
Vyprodáno

Ručně vyrobené dřevěné hodinky v ČR

Dřevěné hodinky představují praktický, a přitom velmi stylový módní doplněk. Precizní ruční výroba i vysoká kvalita dřeva přispívají k výslednému designu, který je čistý, osobitý a přitom stále elegantní.  Důraz je také kladen na šetrnost k přírodě.

Můžeme doručit do:
3.12.2019
Kategorie: Dřevěné hodinky
Tělo hodinek: Merbau
Ciferník: Palisandr
Materiál pásku: Kůže
Průměr těla: 40 mm
Šířka pásku: 18 mm
Hmotnost: 40 g
Hodinový strojek: quartzový (miyota japan)

Dřevěné hodinky

Hodinky Michal Fejfar Wood-design představují stylový módní doplněk, který je i díky ručnímu zpracování jedinečný. Dřevěné hodinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva, do kterého je zasazený taktéž dřevěný ciferník. Elegantní náramek z pravé kůže pak umocňuje společenský charakter hodinek.

Dřevěné hodinky jsou i módním doplňkem, který perfektně doplní formální i volnočasový outfit. Můžete tak s nimi vyrazit do města, skvěle oživí firemní dress-code či s nimi upoutáte pozornost svých přátel na party. Tedy originální, jednoduché, a přitom stále mužné – přesně takové jsou hodinky Michal Fejfar Wood-design.

Věnování

Chcete věnovat něco, co je osobní a zároveň promyšlené? Pak Vám můžeme za pomoci gravírování splnit Vaše přání. Gravírování je technologie, které spočívá ve vypálení grafiky laserem na zadní stranu hodinek.

Stačí tak, když Váš tajný vzkaz, datum výroční svatby nebo jakýkoliv jiný text napíšete do poznámky při objednávce. Vámi vybrané hodinky se tak stanou jedinečným a originálním dárkem.

Zakoupit gravírování ZDE

Použité dřevo

Merbau bývá označováno dřevo stromu z rodu Intsia. Je je nejstabilnější exotická dřevina vysoké tvrdosti. V dospělosti strom dorůstá výšky 20–45 m s průměrem kmene okolo 1,5 m. Samotné dřevo má charakteristickou tmavě hnědou barvou s žluto-černým žilkováním a nádhernou kresbou tmavších i světlejších odstínů, dováženou zejména z oblasti jihovýchodní Asie a Oceánie. Uplatnění nachází například při výrobě lodí, dekorativních vnitřních konstrukcí a truhlařině. Vyznačuje se vysokou tvrdostí a stabilitou. Díky těmto neocenitelným vlastnostem bylo vybráno jako základní materiál těla našich dřšvěných hodinek.

Palisandr se svými vlastnostmi a vzhledem řadí mezi exotické dřeviny. Šířka kmene dospělého stromu může dosahovat až 2m. Výjimečný je především díky nevšední kontrastní kresbě letokruhů. Díky příjemnému a atraktivnímu vzhledu palisandru se dřevo používá také k výrobě nábytku a díky svým vlastnostem i pro výrobu hudebních nástrojů nebo lodí. Dřevo má červeno-hnědou barvu s fialovými podtóny a může mít i černé rýhování, které celkově přidá na exotičnosti a atraktivitě.

Balení výrobku

Standardně dodáváme s hodinkami stylovou dárkovou krabičku s logem, která je zdarma.