Ke každému nákupu nad 1000,- dostanete dárek ZDARMA

#Má to smysl

Ahoj!

Možná jste si všimli, že poslední dobou nezveřejňuji nové příspěvky na Facebooku a rád bych Vám to vysvětlil.

Nedílnou součástí mého tvoření je ochrana přírody. Je pro mě důležité, aby každý, kdo si koupí můj výrobek, získal nejen stylový módní doplněk, ale také pomohl ochraně přírody. V dnešní koronavirové situaci je ale neméně důležité ochránit sebe navzájem a to zejména za pomocí roušky. A jak říká Petr Ludwig - Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě

Bohužel s rouškami je spojeno několik komplikací:

1. Zdlouhavá výroba roušek

Nastala situace, že roušky nejsou pro všechny v dostatečném množství. Proto se řada z Vás rozhodla pomáhat a roušky šít ručně, což obdivuji! Bohužel jelikož sám nemám šicí stroj a tak dobře šít neumím, vymyslel jsem vylepšenou verzi zakladače na tkaničky k rouškám. Tento zakladač vložený pruh látky rovnou připraví k zažehlení/sešití a ušetří tak spoustu práce! 

Část těchto zakladačů jsem již věnoval Jihomoravskému kraji

2. Gumička roušky versus naše uši

Celodenní nošení roušek s gumičkou je bohužel často spojeno s tím, že se nepříjemně zařezávají do uší. Opět jsem přemýšlel jak bych mohl pomoci a vyrobil jsem držáky na roušky. Roušku nemáte upevněnou za ušima, ale na zátylku za krkem, čímž se nepříjemnému tlaku velmi uleví.

Chválí si to i paní lékárnice, které prototypy testovaly.

3. Zdravotníci potřebují i ochranné štíty

Ochranné štíty prostě stále chybí. Snažím se tak najít čas i na tisk obličejových štítů pro ty kteří je nejvíce potřebují.

Ve zkratce – dnem i nocí tisknu na 3D tiskárně ochranné pomůcky. Mezi tím vším však stále vyrábím dřevěné hodinky a mnoho dalšího. Jsem moc rád, že i přesto, co se ve světě děje, lidi stále chtějí dělat radost svým blízkým.

Na závěr – všem mnohokrát děkuji – ať už za to, že nás drobné podnikatele nenecháváte ve štychu, nebo za to že šijete roušky, pomáháte seniorům, jste v první linii nebo třeba stále prodáváte v obchodech.

Každá pomoc se počítá. A pokud máte o něco z výše uvedeného zájem, určitě prosím pište, volejte.

Držte se.

Michal Fejfar

IMG_20200409_001559xy