Ke každému nákupu nad 1000,- dostanete dárek ZDARMA
Kód: 886 | Značka: Michal Fejfar

Dřevěné náušnice - Buk IV

745 Kč
Skladem

Dřevěné náušnice z bukového dřeva v dřevěné krabičce

Můžeme doručit do:
3.12.2021
Kategorie: Dřevěné náušnice
? typ dřeva: Palisandr
? materiál zapínání: chirurgická ocel

Ručně vyrobené dřevěné náušnice

Elegantní, lehké a přírodní

Minimalistické dřevěné náušnice s puzetovým zapínáním. Dřevěná krabička podtrhuje exkluzivitu náušnic a zdůrazňuje linky lemující dřevěnou část náušnic. 

Náušnice jsou vyrobeny z  chirurgické oceli v kombinaci s dřevěnou částí náušnic.

Ideální dárek pro páry! K náušnicím je možné přikoupit manžetové knoflíčky pro partnera ve stejném provedení

 

Použité materiály

Buk lesní je statným stromem a dožívá se až 400 let. Má tvrdé světlé dřevo, využívá se například k výrobě hraček. Ve středověku sloužilo k výrobě dřevěného uhlí a z plodů stromu - bukvic se  lisoval olej. Buk lesní tvořil s několika dalšími evropskými stromy, jako je třeba dub či lípa, skupinu dřevin, které měli Keltové a starověké lesní národy ve velké úctě a jejich prostřednictvím definovali svůj vztah k životu a ke světu.

 

Nákupem našich náušnic získáte nejenom stylový módní doplněk, ale také přispějete k ochraně přírody. Za každé zakoupená náušnice zasadíme jeden strom.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 logo 13.11.2018 460x340 V4 - černá

Značka 

Dřevěné módní doplňky vyrábím pod značkou, která nese moje jméno, tedy MichalFejfar WOOD-DESIGN. Mým záměrem je, aby doplňky měly jednoduchý, elegantní a nadčasový vzhled a mohly tak dělat radost svým majitelům i po několik generací. Z tohoto důvodu je základem mojí práce poctivé řemeslné zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů.

Vize

Čistý, originální a eco-friendly design

Nedílnou součástí mého tvoření je pak i ochrana přírody. Je pro mě důležité, aby každý, kdo si koupí můj výrobek, získal nejen stylový módní doplněk, ale také pomohl ochraně přírody. Proto jsem se zavázal, že za každý prodaný výrobek zasadím jeden strom. V současné době tento závazek plním za pomoci organizace Trees for the Future (více informací zde). Do budoucna bych však rád sázel stromy v České republice. Může se zdát, že je moje snaha jenom kapkou v moři, ale přesto věřím, že to má smysl. Když odmyslíme všechny praktické věci, tak je dle mého názoru skutečností, že jsme v přírodě po mnoho generací žili, pocházíme z ní, jsme její součástí, a proto se o ni musíme i starat.

 

 Mojí inspirací je povídka od spisovatele Jeana Giono – Muž, který sázel stromy.