Ke každému nákupu nad 2000,- dostanete dárek ZDARMA
Kód: 214 | Značka: Michal Fejfar

KABELKA FORMÍNKA

2 795 Kč
Skladem

Dřevěná kabelka Formínka představuje jedinečnou kombinaci smrkového dřeva a pravé hovězí kůže v tlumené, oranžové barvě.

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kategorie: Kožené kabelky
Záruka: 2 roky
Rozměr: 22,0 x 12,5 x 5,1 cm
Hmotnost: 215 g
Výroba v ČR
Výroba v ČR
V Česku, ručně, kvalitně a s láskou.
Ohleduplnost k přírodě
Ohleduplnost k přírodě
Nákupem přispějete k ochraně přírody.

Dřevěná kabelka

Netradiční dámská kabelka Formínka ztělesňuje dokonalou harmonii dřeva a pravé kůže. Kabelka zaujme na první pohled svojí elegancí a originalitou. V tlumené oranžové barvě a s bočnicemi z kvalitního smrkového dřeva představuje dokonalou symbiózu moderního designu a přírody. S magnetickým zapínáním, semišovým polstrováním a možností nastavitelného ramenního popruhu nebo držadla, je tato kabelka nejen krásná, ale i praktická. Jednoduchý, čistý a elegantní vzhled ve spojení se dřevem tvoří nevšední kombinaci, která oživí každý outfit. Kabelka tak představuje jedinečný dárek, který udělá radost každé ženě. Kabelka byla ručně vyrobena v České republice. 

Barva: oranžová
Rozměry: 22 x 12,5 x 5,1 cm
Hmotnost: 215 g

Vlastnosti:
- smrkové leštěné dřevo  
- pravá kůže  
- semišové polstrování  
- magnetické zapínání  
- nastavitelný, odnímatelný ramenní popruh s délkou 110 -1 30cm nebo držadlo s délkou cca 35 cm

Věnování

Chcete věnovat něco, co je osobní a zároveň promyšlené? Máte nápad na svoji grafiku nebo víte jaký vygravírovaný obrázek by udělal radost? Pak Vám můžeme za pomoci gravírování splnit Vaše přání. Gravírování je technologie, která spočívá ve vypálení grafiky laserem na bočnici kabelky. Stačí tak, když Váš tajný vzkaz, obrázek nebo třeba jakýkoliv text napíšete do poznámky při objednávce. Vámi vybraná kabelka se tak stane jedinečným a originálním dárkem.

Použité materiály

Pravá hovězí kůže
Používáme pouze kvalitní hovězí kůži tloušťky 1,5 mm, ekologicky činěnou. Kůže je z jedné strany hlazená. Kůže vyniká nad jinými materiály především svoji životností a teplým příjemným pocitem na dotek.

Použité dřevo
Smrk ztepilý je jehličnatým stromem, který je jedním z nejvýznamnějších druhů dřeva v Evropě a severní Americe. Jeho jehličnaté dřevo je známé svojí vysokou pevností a odolností proti vlhkost. Při vyleštění voskem se zpevňuje povrch dřeva a zvýrazňuje se velice krásná struktura let. Kombinace těchto vlastností tak činí smrk ideálním materiálem pro výrobu kabelek a dřevěných módních doplňků. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 logo 13.11.2018 460x340 V4 - černá

Značka 

Dřevěné módní doplňky vyrábím pod značkou, která nese moje jméno, tedy MichalFejfar WOOD-DESIGN. Mým záměrem je, aby doplňky měly jednoduchý, elegantní a nadčasový vzhled a mohly tak dělat radost svým majitelům i po několik generací. Z tohoto důvodu je základem mojí práce poctivé řemeslné zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů.

Vize

Čistý, originální a eco-friendly design

Nedílnou součástí mého tvoření je pak i ochrana přírody. Je pro mě důležité, aby každý, kdo si koupí můj výrobek, získal nejen stylový módní doplněk, ale také pomohl ochraně přírody. Proto jsem se zavázal, že za každý prodaný výrobek zasadím jeden strom. V současné době tento závazek plním za pomoci organizace Trees for the Future (více informací zde). Do budoucna bych však rád sázel stromy v České republice. Může se zdát, že je moje snaha jenom kapkou v moři, ale přesto věřím, že to má smysl. Když odmyslíme všechny praktické věci, tak je dle mého názoru skutečností, že jsme v přírodě po mnoho generací žili, pocházíme z ní, jsme její součástí, a proto se o ni musíme i starat.

 

 Mojí inspirací je povídka od spisovatele Jeana Giono – Muž, který sázel stromy.