Ke každému nákupu nad 1000,- dostanete dárek ZDARMA
Kód: 286 | Značka: Michal Fejfar

Dřevěné náušnice - OŘECH

495 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021
Kategorie: Dřevěné náušnice

Popis produktu není dostupný

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SM Avatar autora | 27.5.2020
Tyto náušnice jsem si objednala na puzetkové zapínání a při změně jsem se setkala s příjemným a bezproblémovým jednáním. Náušničky dorazily před pár dny a na první pohled jsem se zamilovala! Jsou do detailu krásně zpracované a v uchu vypadaní prostě dokonale. Už teď je mi jasné, že je jen těžko budu měnit za jiné. Doporučuji!

 logo 13.11.2018 460x340 V4 - černá

Značka 

Dřevěné módní doplňky vyrábím pod značkou, která nese moje jméno, tedy MichalFejfar WOOD-DESIGN. Mým záměrem je, aby doplňky měly jednoduchý, elegantní a nadčasový vzhled a mohly tak dělat radost svým majitelům i po několik generací. Z tohoto důvodu je základem mojí práce poctivé řemeslné zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů.

Vize

Čistý, originální a eco-friendly design

Nedílnou součástí mého tvoření je pak i ochrana přírody. Je pro mě důležité, aby každý, kdo si koupí můj výrobek, získal nejen stylový módní doplněk, ale také pomohl ochraně přírody. Proto jsem se zavázal, že za každý prodaný výrobek zasadím jeden strom. V současné době tento závazek plním za pomoci organizace Trees for the Future (více informací zde). Do budoucna bych však rád sázel stromy v České republice. Může se zdát, že je moje snaha jenom kapkou v moři, ale přesto věřím, že to má smysl. Když odmyslíme všechny praktické věci, tak je dle mého názoru skutečností, že jsme v přírodě po mnoho generací žili, pocházíme z ní, jsme její součástí, a proto se o ni musíme i starat.

 

 Mojí inspirací je povídka od spisovatele Jeana Giono – Muž, který sázel stromy.