Ke každému nákupu nad 2000,- dostanete dárek ZDARMA
Kód: 906 | Značka: Michal Fejfar

KABELKA FORMÍNKA II

3 090 Kč
Skladem

Ručně vyrobená dřevěná kabelka v ČR s gravírováním

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kategorie: Kožené kabelky
Dřevo: Leštěný smrk
Kůže: Pravá hovězí kůže
Polstrování: Semiš
Zapínání: Magnet
Délka popruhu: 110 - 130 cm
Možnost zkrácení popruhu: 35 cm
Barva: Oranžová
Výroba v ČR
Výroba v ČR
V Česku, ručně, kvalitně a s láskou.
Ohleduplnost k přírodě
Ohleduplnost k přírodě
Nákupem přispějete k ochraně přírody.

Ručně vyrobená dřevěná kabelka představuje stylový módní doplněk, který zaujme svým designem. Jednoduchý, čistý a elegantní vzhled ve spojení se dřevem tvoří nevšední kombinaci, která oživí každý outfit. Kabelka je vyrobena z kvalitní hovězí kůže o tloušťce 1,5 mm, která vyniká především svoji životností a příjemným pocitem na dotek. Z vnitřní strany je hlazena, na líci je ponechána její původní struktura. Pro zachování dlouho trvajícího tvaru kabelky je kůže zesílená semišovým polstrováním. Bočnice jsou vyrobeny z voskem leštěného smrkového dřeva. Na bočnicích kabelky jsou vygravírované kresby stromů, které ještě více umocňují nevšednost tohoto módního doplňku.

Barva: oranžová
Rozměry: 22,0 x 12,5 x 5,1 cm
Hmotnost: 215 g

Vlastnosti:
- ručně vyrobená kabelka ze dřeva
- stylový módní doplněk
- kvalitní hovězí kůže o tloušťce 1,5 mm
- semišové polstrování
- bočnice z leštěného smrkového dřeva
- gravírování


Tip:
Máte nápad na svoji grafiku nebo víte jaký vygravírovaný obrázek by udělal radost? Dejte nám vědět a my Vám jej vypálíme na libovolnou kabelku z naší nabídky!


Smrk ztepilý je jehličnatým stromem, který se vyskytuje převážně ve střední Evropě. Průměrný smrk doroste výšky 40 metrů a doby obmýtí dosahuje okolo 100 let. Zvláštností je tzv. rezonanční smrk, který se díky výborným akustickým vlastnostem používá na výrobu hudebních nástrojů. Při leštění voskem se zpevňuje povrch dřeva a zvýrazňuje se velice krásná struktura let dřeva.

Nákupem našich náušnic získáte nejenom stylový módní doplněk, ale také přispějete k ochraně přírody. Za každé zakoupená náušnice zasadíme jeden strom.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 logo 13.11.2018 460x340 V4 - černá

Značka 

Dřevěné módní doplňky vyrábím pod značkou, která nese moje jméno, tedy MichalFejfar WOOD-DESIGN. Mým záměrem je, aby doplňky měly jednoduchý, elegantní a nadčasový vzhled a mohly tak dělat radost svým majitelům i po několik generací. Z tohoto důvodu je základem mojí práce poctivé řemeslné zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů.

Vize

Čistý, originální a eco-friendly design

Nedílnou součástí mého tvoření je pak i ochrana přírody. Je pro mě důležité, aby každý, kdo si koupí můj výrobek, získal nejen stylový módní doplněk, ale také pomohl ochraně přírody. Proto jsem se zavázal, že za každý prodaný výrobek zasadím jeden strom. V současné době tento závazek plním za pomoci organizace Trees for the Future (více informací zde). Do budoucna bych však rád sázel stromy v České republice. Může se zdát, že je moje snaha jenom kapkou v moři, ale přesto věřím, že to má smysl. Když odmyslíme všechny praktické věci, tak je dle mého názoru skutečností, že jsme v přírodě po mnoho generací žili, pocházíme z ní, jsme její součástí, a proto se o ni musíme i starat.

 

 Mojí inspirací je povídka od spisovatele Jeana Giono – Muž, který sázel stromy.