Kód: 290

PSANÍČKO JASNĚNKA

2 795 Kč
Na dotaz

Ručně vyrobené dřevěné psaníčko v ČR

Velmi elegantní netradiční dámská kabelka představuje jedinečnou kombinaci dřeva a pravé kůže. Při výrobě dochází k propojení tradiční řemeslné zručnosti a kvalitních materiálů. Zároveň je také kladen důraz na úctu k přírodě.

Použité materiály:

  • Dubové dřevo  
  • Pravá kůže  
  • Semišové polstrování  
  • Mechanické kovové zapínání  
Můžeme doručit do:
28.11.2019
Kategorie: Kožené kabelky
Rozměr: 22,0 x 12,5 x 5,1 cm
Hmotnost : 215 g

banner v6

Dřevěné psaníčko

Přemýšlíte, jaký dárek by udělat radost na narozeniny, Vánoce nebo prostě jen tak potěšil Vaši maminku, manželku, přítelkyni či dceru? Pak je naše kabelka přesně tím, co hledáte. Tedy jedinečným dárkem, který udělá radost každé ženě.

Ručně vyrobená dřevěná kabelka představuje módní doplněk, který zaujme svým designem. Jednoduchý, čistý a elegantní vzhled ve spojení se dřevem tvoří nevšední kombinaci, která oživí každý outfit. Zárukou dlouho trvajícího tvaru kabelky jsou pak bočnice z dubového dřeva a pravá hovězí kůže, která je zesílená semišovým polstrováním.

Použité dřevo

Dub šarlatový je dlouhověký, pomalu rostoucí opadavý  strom s tvrdým dřevem rostoucí v nadmořských výškách až do 3 350 m nad mořem. Dubové dřevo je tvrdé a velmi trvanlivé a používalo se po staletí k výrobě trámů, podlah, nábytku i sudů. Kvůli mohutnosti, dlouhověkosti, síle a odolnosti byl dub mnoha národy považován za národní strom. Dub uctívali staří Keltové, Germáni, Angličané, Litevci, ale i Slované.

Pokud si chcete zakoupit jedinečný módní doplněk, a přitom přispět k ochraně přírody, pak je dřevěná kabelka Michal Fejfar WOOD-DESIGN právě pro Vás. Za každou Vámi zakoupenou kabelku zasadíme jeden strom.