Ke každému nákupu nad 2000,- dostanete dárek ZDARMA
Kód: 565 | Značka: Michal Fejfar

Gravírování

145 Kč
Skladem

Gravírování na hodinky, motýlka, manžetové knoflíčky, peněženku nebo i na kabelku. Vygravírovat je možné například věnování, datum svatby, výročí nebo třeba i krátké věnování.

Text gravírování vepište do poznámky pro prodejce ve 3. části objednávky

 

 

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kategorie: Prstýnky
Záruka: 2 roky
Výroba v ČR
Výroba v ČR
V Česku, ručně, kvalitně a s láskou.
Ohleduplnost k přírodě
Ohleduplnost k přírodě
Nákupem přispějete k ochraně přírody.

Gravírování je možnost, jak dát krásným dřevěným výrobkům osobitost a obdarovanému ukázat, že je daný výrobek stvořený pouze pro něj. Za drobný příplatek u nás můžete objednat gravírování ke všem našim produktům a vtisknout jim vzkaz či motiv, který dokáže vyjádřit, co k dané osobě cítíte. Může jít o významné datum, například výročí, monogram, vzkaz, heslo či cokoliv dalšího, co vás napadne.

gravírování banner2

Gravírování hodinek – Zadní strana hodinek je jako stvořená pro zanechání vzkazu. Vygravírujeme vám vzkaz, který danou osobu potěší pokaždé, když si bude hodinky nasazovat. Zamyslete se, jaký vzkaz by danou osobu nejvíce potěšil?

Gravírování krabiček snubních prstýnků – Zásnuby jsou jednou z nejvýznamnějších událostí v životě, proto by mělo krabičku zásnubních prstýnků tvořit krásné gravírování, ať již se jmény snoubenců či se vzkazem pro jejich šťastné soužití.

Gravírování manžetových knoflíčků – Manžetové knoflíčky vypadají s gravírováním úchvatně. Co takhle je nechat gravírovat s vašimi monogramy?

Gravírování kabelek – Kabelka je pro každou ženu nepostradatelná a pokud se ozdobí gravírováním, vtisknete ji osobité kouzlo, jelikož každý bude vědět, že patří pouze vám.

Text gravírování vepište do poznámky pro prodejce ve 3. části objednávky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 logo 13.11.2018 460x340 V4 - černá

Značka 

Dřevěné módní doplňky vyrábím pod značkou, která nese moje jméno, tedy MichalFejfar WOOD-DESIGN. Mým záměrem je, aby doplňky měly jednoduchý, elegantní a nadčasový vzhled a mohly tak dělat radost svým majitelům i po několik generací. Z tohoto důvodu je základem mojí práce poctivé řemeslné zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů.

Vize

Čistý, originální a eco-friendly design

Nedílnou součástí mého tvoření je pak i ochrana přírody. Je pro mě důležité, aby každý, kdo si koupí můj výrobek, získal nejen stylový módní doplněk, ale také pomohl ochraně přírody. Proto jsem se zavázal, že za každý prodaný výrobek zasadím jeden strom. V současné době tento závazek plním za pomoci organizace Trees for the Future (více informací zde). Do budoucna bych však rád sázel stromy v České republice. Může se zdát, že je moje snaha jenom kapkou v moři, ale přesto věřím, že to má smysl. Když odmyslíme všechny praktické věci, tak je dle mého názoru skutečností, že jsme v přírodě po mnoho generací žili, pocházíme z ní, jsme její součástí, a proto se o ni musíme i starat.

 

 Mojí inspirací je povídka od spisovatele Jeana Giono – Muž, který sázel stromy.